top of page

4500 [m³/h] IP55 TROTEC TTV 4500 MOBİL FAN

TTV 4500 YÜKSEK PERFORMANSLI FAN

TROTEC TTV 4500 uygun aksesuar ile tüm uygulamalar için kullanılabilir

TTV 4500 uzun hortum mesafelerinde de havalandırma ve hava tahliyesi, hava sirkülasyonu, toz emme ve soğuk veya sıcak hava taşıması için çok yönlü şekilde kullanılabilir.


TTV 4500, standart taşıma fanlarından farklı olarak yapı kurutmada yoğuşma kurutucularının etkin şekilde desteklenmesi için de idealdir! Çünkü bu yüksek performanslı cihaz güçlü, büyük hacimli bir hava sirkülasyonu sağlar ve bu sirkülasyon sayesinde hızlı bir buharlaşma elde edilir:

Malzeme yüzeyindeki akış hızı ne kadar yüksekse, kurutma prosesi de o kadar çabuk gerçekleşir. Böylece, tasarım yapısına bağlı olarak kurutma süresini, kurutucu ve TTV 4500'den oluşan kombinasyonla yarıya düşürebilirsiniz!

  • Tazyikli suya karşı korumalı (IP55)

  • Taşıma ve depolama için yer tasarrufu sağlayarak istiflenebilir

  • Kir partiküllerinin emilmesi için toz torbası bağlantısına uygundur

TTV 4500 HP YÜKSEK KAPASİTELİ FAN TROTEC

TTV 4500 HP YÜKSEK KAPASİTELİ FAN 

HP modelinin adı "Yüksek Basınç" (High Pressure) anlamına gelir ve 250 Pa'lık etkileyici basınç değeriyle çalışmayı sağlar.

Bu cihazlar, TTV 4500 hortum adaptörü ile seçime bağlı olarak TTV 4500 HP'nin sadece üfleme tarafına veya ek olarak emme tarafına bağlanabilir, çünkü TTV 4500 hortum adaptörü çift taraflı takılabilir.

Bu şekilde, bu yüksek basınçlı fanı toz emme amacıyla uzun mesafelerde de hava tahliye hortumları ve toz torbasıyla birlikte etkin bir şekilde bir araya getirebilirsiniz.
 

  • Su sıçramasına karşı korumalı (IP55)

  • Taşıma ve depolama için yer tasarrufu sağlayacak şekilde istiflenebilir

  • Kir parçacıklarının emilmesi için bir toz torbasına bağlamaya uygundur

TTV 7000 YÜKSEK KAPASİTELİ FAN TROTEC

TTV 7000 YÜKSEK KAPASİTELİ FAN TROTEC

Çap 560[mm] - Maks. hortum uzunluğu 7,6[m]
 

Büyük hacimli odalarda yüksek hava değişimleri: Yüksek performanslı fan TTV 7000

Bu yüksek kapasiteli fan, yüksek hacimli hava sirkülasyonuna ihtiyaç duyulan üretim ve depolama alanları veya tarım işletmelerindeki tüm havalandırma uygulamaları için optimum seçenektir.

Çünkü TTV 7000, üç kademeli olarak saatte 7.000 m³'e kadar ayarlanabilen hava kapasitesi ve iç mekânlardaki 65 metrelik etkileyici kapsama mesafesi ile büyük hacimli ortamlarda da yüksek hava değişim sayılarını garanti eder. Örneğin dolu depolarda destekleyici kuru hava sirkülasyonu için ideal ön koşullar.

Uygun hortum adaptörü ve bağlı birden fazla hava hortumu ile TTV 7000, bu büyük hava miktarlarını çok uzun mesafelerde de ustaca sevk eder.
 

  • Su sıçramasına karşı korumalı (IP55)

  • Taşıma ve depolama için yer tasarrufu sağlayacak şekilde istiflenebilir

  • Kir parçacıklarının emilmesi için bir toz torbasına bağlamaya uygundur

Please reload

TTV4500
TTV4500HP
TTV7000
bottom of page